Дедалі більше інвесторів цікавиться Рівненською областю

26.09.2023 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Інвестиції під час війни та після перемоги.  Важливі теми для розбудови країни порушили під час зустрічі керівництва Рівненської ОДА із представниками Комітету з питань економічного розвитку ВРУ. Депутатський десант три дні працюватиме на Рівненщині.

«Лише цьогоріч Рівненська ОДА отримала 32 запити від бізнесів, які хочуть розвиватися у нашому регіоні.  Інвестори продовжують цікавитися Рівненщиною. Загальний обсяг іноземних інвестицій в економіку області складає 530 млн доларів. Це на 19% більше порівняно з роком раніше та у 4 рази більше, ніж чотири роки тому», - повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Разом з тим, як відмітили присутні, більшість інвесторів цікавить готовий майданчик – із комунікаціями, розвиненою інфраструктурою та набором пільг. Такі преференції передбачають індустріальні парки. 

Так, заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський переконаний, що промислові потужності індустріальних парків прискорять відбудову України після перемоги. 

«Як для обласної влади, так і органів місцевого самоврядування індустріальні парки – це інструмент, яким можна стимулювати економічний розвиток на своїй території. Задача законодавчої і виконавчої влади – сформувати цей механізм і передати в користування, аби у громадах ще ефективніше залучати інвестиції», - зазначив Дмитро Кисилевський.

Впродовж трьох днів народні депутати вивчатимуть досвід Рівненщини у розвитку індустріальних парків, заплановані зустрічі із місцевим бізнесом та відвідини промислових підприємств.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews