Історії ветеранів, які отримують гранти для розвитку власного бізнесу на Рівненщині

19.10.2023 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Ветерани Рівненщини завдяки урядовим грантам відкрили  нові кав’ярню, перукарню, студію вивчення англійської мови та покращили умови діючої СТО. Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та додав, що 4 особи вже кошти отримали, а ще 7 отримали позитивні рішення.

«Впродовж трьох місяців було видано 4 гранти для ветеранів та їх подружжя. Їх загальна сума склала 1,445 мільйонів гривень. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 12 нових робочих місць. Це дуже хороший результат, адже загалом по Україні ухвалено 136 рішень, а загалом подано 331 заявку. Створювати бізнес під час війни, підсилювати економіку країни, за яку боровся, – це позиція стійкості та сили українців», - сказав очільник області.

Нагадаємо, що в Україні діє державна програма надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу. Вона запроваджена урядом для надання безповоротної державної допомоги фізичним особам, суб'єктам господарювання у формі грантів. Отримати грант може ветеран (учасник бойових дій або людина з інвалідністю внаслідок війни) або другий/друга з подружжя ветерана.

Віталій Коваль також розповів, що двоє людей в межах проєкту «єРобота» вже тримали «Грант для ветеранів та їх подружжя» на створення або розвиток власного бізнесу на суму 250 тисяч гривень, по одній - на 455 та 490 тисяч відповідно. Усі свої кошти вклали в бізнес, який надає послуги. Очільник області наголосив, що максимальна виплата гранту – 1 мільйон.

Зауважимо, що витратити грант можна на: придбання, закупівлю, послуги, оплату за оренду обладнання тощо.

Пресслужба РівнеОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews