На Рівненщині більшає хворих на коронавірус
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 14 Листопада, 2023 о 13:12
12.06.2026
05:24:43
На минулому тижні за медичною допомогою з приводу ГРВІ до медичних установ області звернулися 6864 жителі Рівненщини. Серед них 68% – підлітки та діти.
Про це повідомили у Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Рівень захворюваності на ГРВІ не перевищує епідемпоріг, кількість хворих – на рівні минулого тижня.
Разом з тим, другий тиждень поспіль спостерігається підвищення реєстрації випадків коронавірусної хвороби.
Так, за минулий тиждень зареєстрували 298 випадків Covid-19, за попередній їх було на 20% менше. За останні сім днів зареєстрували три летальні випадки ковіду – усі жителі Рівного.
Пресслужба Рівненської ОВА
11:12, 11 Червня, 2026
23:44, 10 Червня, 2026
15:12, 10 Червня, 2026