У Києві відбулися Всеукраїнські спортивні змагання: перемогла в них Вараська громада

29.11.2023 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Вараська громада здобула чемпіонство у Всеукраїнських спортивних змагань серед команд міських територіальних громад України.

Турнір проходив 23-25 листопада у Києві. Участь взяли 15 найсильніших команд переможців обласних спортивних фестивалів. Зокрема, чемпіоном Рівненської області стала Вараська міська громада, чим й заслужила право позмагатись у фінальному етапі.

За першість спортсмени боролись у 6 дисциплінах: гирьовий спорт, шахи, шашки, дартс, настільний теніс та футзал.

Перемогу та звання чемпіона вибороли саме представники Рівненщини, призерами також стали Жмеринська громада Вінницької області (2 місце) та Сновська ТГ із Чернігівщини (3 місце).