Майже 400 тонн: стільки добрива отримають рівненські аграрії на весняну посівну

08.12.2023 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Близько 400 тонн мінеральних добрив-карбаміду для агровиробників Рівненщини на весняну посівну 2024 надасть програма USAID АГРО. Дана програма продовжує підтримувати українських сільгоспвиробників під час війни у межах Ініціативи AGRI-Україна.

Застосування мінеральних добрив сприятиме збільшенню врожайності сільськогосподарських культур, покращенню якості продукції, підвищенню стійкості рослин у несприятливих кліматичних умовах.

Видача добрив вже розпочата. Для отримання карбаміду затвердженим отримувачам необхідно підключитися в телеграм за посиланням: https://t.me/the_agro_bot. Підключення до телеграм боту за заявками буде відбуватися по мірі наповнення складу в області, з поправкою на погодні умови.

Адміністратором видачі допомоги є Кооперативний зерновий проект / Ukraine Grain Cooperatives Project.

Такий вид підтримки можна було отримати, подаючи заявку в Державному аграрному реєстрі після реєстрації за посиланням dar.gov.ua. 

Нагадаємо, що у поточному році господарники області отримали понад 3 сотні тонн  мінеральних добрив на осінню посівну у межах Програми USAID АГРО спільно з СОК «Зерновий».

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews