Що по хворобам: на Рівненщині продовжують фіксувати спад грипу та ГРВІ
Третій тиждень поспіль на Рівненщині спостерігається зниження рівня захворювання на грип та ГРВІ.
Так, впродовж останніх семи днів із симптомами застуди до лікарів звернулося 6358 мешканців області. Це на 10% менше від попереднього тижня та на 28% – ніж місяць тому.
Про це повідомили у Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
За минулий тиждень в області зареєстрували 187 випадків COVID-19, госпіталізували – понад пів сотні осіб. На стаціонарному лікуванні перебувало 119 осіб, що на 16,7% менше ніж за минулий тиждень. На жаль, внаслідок коронавірусу одна людина в Дубенській громаді померла.
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини