«Україна в Антарктиці»: в Рівному презентували виставку про діяльність вітчизняних полярників на льодовитому материку

Опубліковано:
7 Лютого, 2024 о 08:12
«Україна в Антарктиці»: в Рівному презентували виставку про діяльність вітчизняних полярників на льодовитому материку
Фото: Рівненська облрада

на базі Рівненської обласної бібліотеки відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Україна в Антарктиці: дослідження та незламність», яку представили полярники станції «Академік Вернадський».

Експозиція виставки складається з 27 фотографій крижаного континенту та життя українських полярників та полярниць. Як зазначили організатори, після початку повномасштабного вторгнення відбулося кардинальне змінення експозиції. Фотокартки демонструють вплив повномасштабної війни на українську антарктичну програму, і розвиток досліджень, що відбувся за останні роки.

У відкритті виставки взяли участь представники влади, полярники, члени Національного антарктичного центру, громадськість та ЗМІ. Зокрема, зимівник-рекордсмен Юрій Отруба; рівнянин Павло Тарасович – радіоаматор та учасник п’ятої Української антарктичної експедиції, а також завідувач відділу міжнародного наукового та науково-технічного співробітництва Андрій Федчук.

Антарктична фотогалерея – це спільний проєкт Міністерства освіти і науки України та Національного антарктичного наукового центру.

Виставка експонуватиметься в приміщенні Рівненської обласної бібліотеки до 8 березня.

Пресслужба Рівненської облради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Антарктика, #виставка, #новини рівненщини, #новини рівного, #полярники, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.