Клуб скандинавської ходьби в Рівному: чи користується він популярністю

29.02.2024 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Ініціативу реалізовують в рамках президентського проєкту Активні парки – локації здорової України, мета якого залучити до активного та здорового способу життя якомога більше українців.

Nord Club of Rivne - таку назву має ця безкоштовна ініціатива у Рівному. Опанувати скандинавську ходьбу охочим допомагає інструктор Валерій Шеретюк.

Сьогодні скандинавською хотьбою у парку Шевченка регулярно займається зо два десятки людей. За словами Валерія Шеретюка, восени було більше. Інструктор сподівається, що як тільки потеплішає, охочих додасться.

Скандинавську ходьбу опановують переважно люди пенсійного або передпенсійного віку. Але є студенти, і ті, хто мають проблеми зі здоров’ям. Молодь здебільшого ходить, щоби схуднути.

Під час скандинавської ходьби працюють до 90% м’язів. Що цікаво, під час їзди на велосипеді або бігу – менше. Якщо правильно застосовувати техніку і займатися регулярно, цей вид спорту дуже добре впливає на організм.

Долучитися до занять можна за графіком:

- середа – 17.30
- п'ятниця – 17.00
- неділя – 16.00.

Прихильники скандинавської хотьби збираються біля Міського будинку культури (з тильного боку), що в парку Т. Шевченка. Палиці організатори надають. Попередньо можна проконсультуватися з інструктором за номером телефону: 0677805134.

Пресслужба Рівнеської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews