Кафедра геології та гідрології НУВГП у Рівному відзначила Всесвітній день води

25.03.2024 10:58   Джерело:
Опубліковано : Новини Рівненщини

Щороку 22 березня 2024 р. ми відзначаємо Всесвітній день води. З нагоди цієї дати на кафедрі геології та гідрології НУВГП відбулося ряд подій. Відкрито фотовиставку «Від Дермані до Горині несе води річка Устя» доцента кафедри основ архітектурного проектування, конструювання та графіки НУВГП, заслуженого художника України Петра Подольця. Окрім того проведено науковий семінар «Заходи з оздоровлення р. Устя». Організатор події: кафедра геології та гідрології та засновник фонду «Погорина», к.т.н, Анатолій Карпюк.

null

Фотовиставку відкрив екс-голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко (на фото), фундатор "Фонду Олексія Муляренка » і організатор водоохоронних заходів щодо покращення екологічного стану р. Устя.

З доповідями на семінарі виступали: доцент Ігор Стадник «Дослідження екологічного стану в басейні р. Устя», професор Віктор Мельничук В.Г. «Застосування вапнякових і глауконітових меліорантів для оздоровлдення р. Устя», а також студенти 3-го курсу спеціальності «Науки про Землю» Юлія Давидчук, Яна Конончук та Єлизавета Супрунчук «Оздоровлення басейну р. Устя облаштуванням реакційно-фільтраційних барʼєрів і пляжів з кварц-глауконітових пісків», студентка 1-го курсу спеціальності «Геодезія і землеустрій» Софія Медякова «Морфометричне та гідрографічне дослідження р. Устя у 2023 році», студенти 4-го курсу спеціальності «Гідротехнічне будівництво» Оксана Квадрович та Яна Якобчук «Динаміка та варіації мінімального стоку в верхів’ї р. Горинь».

У подіях, присвячених Дню води, взяли участь представники Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області, Рівненського обласного краєзнавчого музею, керівники групи компаній «Амбер-Гальбин», приватні особи, науковці та студенти університету.

null

Завідувач кафедри Віктор Григорович Мельничук, професор, доктор геологічних наук

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку на кафедрі геології та гідрології (навчальний корпус № 5) і особисто ознайомитися з унікальними фотороботами Петра Подольця, які відтворюють сутність і красу головної водної артерії м. Рівне р. Устя від Дермані до Горині.

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: