На десятиріччя Національної гвардії України начальник Рівненської ОВА привітав місцевих нацгвардійців
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 27 Березня, 2024 о 09:12
18.03.2026
03:25:00
Національна гвардія України вчора відзначила десятиріччя від дня створення. З цієї нагоди рівненських нацгвардійців привітали представники влади, а також силовики та військові.
Відзнаки від облдержадміністрації вручив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
«Ще у мирний час представники Нацгвардії забезпечували порядок на вечірніх вулицях Рівного. Нині, коли війна, вони боронять країну зі зброєю в руках, охороняють критичні об’єкти. Вічна пам’ять та шана тим, хто загинув. Дякую за службу усім, хто на передовій, і тим, хто в тилу. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку.», – зазначив Олександр Коваль.
Довідково:
В Україні День Національної гвардії відзначають 26 березня. Свято встановлене згідно з Указом Президента від 18 березня 2015 року.
Пресслужба Рівненської ОДА
22:51, 17 Березня, 2026
22:41, 17 Березня, 2026
21:23, 17 Березня, 2026