Майже чотири десятки об'єктів Рівненської області готують до роздержавлення

01.04.2024 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

40 аукціонів та понад 260 млн грн в держбюджет у межах приватизації. Із такими показниками Фонд держмайна Рівненської області – серед лідерів за результатами минулого року. Рівненщина посіла друге місце за кількістю приватизацій державних активів.

Напередодні регіональне відділення Фонду відвідав заступник голови ОДА Олександр Кохан та обговорив із керівником Кирилом Бережним плани, повʼязані з приватизацією та орендою держмайна.

«На Рівненщині наразі є 38 потенційних обʼєктів для приватизації. Серед них - Рівненський радіозавод та Зірненський спиртовий завод. Переконаний, що Рівненщина залишатиметься активною у приватизації й у 2024 році, адже це поштовх для розвитку економіки та робочі місця для людей», - зазначив Олександр Кохан.

Надалі, для зручності, потенційні об’єкти роздержавлення будуть розміщуватися на геопорталі Рівненщини. Наразі фахівці ОДА завершують роботу зі створення аналітичного дашборду «Мала приватизація».

Пресслужба РівнеОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews