«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: в квітні на Рівненщині стартує третій етап спортивного проєкту
У другому етапі шкільних ліг взяли участь понад 13 тисяч школярів. В громадах провели більше півтори тисячі ігор. А вже днями стартує третій, районний етап змагань, повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Перші поєдинки розпочнуться на Сарненщині вже 5 квітня.
Нагадаємо, діти виявляють найкращих у спортивному орієнтуванні, волейболі, футзалі, баскетболі та черлідингу.
«Пліч-о-пліч» – ініціатива Офісу Президента. Головна мета проєкту – залучити школярів до заняття спортом, дати їм можливість самовиразитися, психоемоційно розвантажитися, знайти нових друзів.
Пресслужба РівнеОДА
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини