Обміняти посвідчення водія в рівненському ЦНАПі: що для цього потрібно

22.04.2024 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
Часто трапляються ситуації коли виникає потреба обміняти посвідчення водія при втраті, викраденні документа, зміні анкетних даних, заміні посвідчення водія старого зразка на новий, а найбільш популярною послугою є обмін тимчасового посвідчення водія виданого на два роки, на постійне - зробити це швидко та без черг Ви маєте можливість у Центрі надання адміністративних послуг у місті Рівному.
 
Перелік необхідних документів для отримання послуги:
- паспорт громадянина України;
- довідка про реєстрацію місця проживання особи;
- довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків;
- документи, що підтверджують зміну персональних даних особи (у разі потреби);
- посвідчення водія (крім випадків відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою документа).
 
Отримати детальну консультацію щодо переліку документів та порядку надання послуг можна звернувшись на гарячу лінію відділу сервісних послуг МВС за номером:
067 643 00 43
 
Окрім того, завдяки ефективній взаємодії та продуктивній співпраці ЦНАП та Сервісного центру МВС в Рівненській області Ви маєте можливість у ЦНАП міста Рівного здійснити реєстрацію/перереєстрацію колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерних знаків.
 
Рівненський ЦНАП

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews