Рівненський обласний перинатальний центр готуватиме неонатологів

24.04.2024 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Це стане можливим в рамках співпраці Рівненського обласного перинатального центру з кафедрою неонатології Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

Напередодні питання погодили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства (голова комісії Юрій Білик).

Як пояснив членам комісії директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА Олег Вівсянник, потреба у підготовці неонатологів виникла невипадково. Адже в області спостерігається брак таких спеціалістів. До прикладу, в пологовому будинку Дубна не вистачає сімох неонатологів, натомість фіксують надлишок акушер-гінекологів.

Тож завдяки співпраці перинатального центру з медичним вишем лікарі зможуть перекваліфікуватися. Щоб навчати наших фахівців, представники університету приїжджатимуть у Рівне. Навчання триватиме від пів року до дев'яти місяців.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews