Конкурс національно-патріотичного виховання: серед переможців три проєкти з Рівненщини

11.06.2024 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Одразу три проєкти з Рівненщини отримають 872 тис. грн державної фінансової підтримки. Вони перемогли в конкурсі з визначення проєктів національно-патріотичного виховання, розробленими інститутами громадянського суспільства. Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту РівнеОДА.

Йдеться про:

Молодіжний історично-просвітницький проект Повстанські ночі - спрямований на підвищення зацікавленості молоді історією визвольних змагань українського народу під час Другої світової війни, зокрема діяльністю УПА та УПА Поліська січ, через проведення вишколу військово-історичної реконструкції (ГО Фонд молодіжних ініціатив Крила);

Мандрівний табір-вишкіл Шляхами УПА - подорож важливими місцями в історії боротьби УПА, упорядкування місць пам'яті, прокладання туристичних маршрутів, тренінги з домедичної допомоги та спортивного орієнтування (ГО Рівненська Горинь);

Мандрівний табір Стежками князів Острозьких - п'ятиденний табір, спрямований на вивчення діяльності УПА на півдні Рівненщини, роду Острозьких та їх ролі в історії України, вишколи з тактичної медицини, орієнтування та управління дронами (ГО Центр суспільних перетворень).

Ініціатива має на меті формування громадянської ідентичності, популяризацію та збереження культурної спадщини та підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення й борців за незалежність.

Організатори конкурсу - Міністерство молоді та спорту України.

Пресслужба Рівненської ОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews