Наразі на 94%: Рівненська область готується до опалювального сезону
Більшість заходів з підготовки ЖКГ до холодів – виконані. Котельні та тепломережі підготовлені на 94%, водопровідно-каналізаційне господарство – 93%, соціальна сфера – 99%, житловий фонд – 92%. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
«Поряд з цим в області підвищують автономність критичної інфраструктури. Теплопостачальні підприємства Рівненщини забезпечені 92 генераторами, водопровідно-каналізаційного господарства – 141 генератором. Зима обіцяє бути складною, тому завдання кожного максимально підготуватися заздалегідь», – наголосив Олександр Коваль.
Також на Рівненщині працюють над розвитком децентралізованої енергосистеми. Кількість когенераційних установок у підприємств теплопостачання – 11, з них 9 надані міжнародними партнерами. На промислових підприємствах функціонують 13 установок.
Населення та бізнес користуються пільговими кредитами на енергообладнання.
Пресслужба Рівненської ОДА
Останні новини:
- Унікальну ікону XIII століття з Дорогобужа презентували у Рівному
- Ми, українці, жили тут споконвіку. Це наша рідна земля, – Михайло Сидоржевський
- Збирали кошти на ЗСУ: в Рівному провели 5-й благодійний велопробіг (ФОТО)
- Україна – одночасно молода і древня держава, – Президент НАН України академік Анатолій Загородній