Спортсмени з Рівненщини здобули низку нагород на змаганнях у Казахстані (ФОТО)

14.10.2024 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

У третій змагальний день на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів із порушеннями зору, що проходить у місті Астана, збірна України здобула чергову перемогу.  Під керівництвом головного тренера Андрія Демчука - очільник рівненського Інваспорту, атлети вибороли 8 із 8 можливих золотих медалей у відкритій віковій групі та 2 золоті медалі серед ветеранів (чоловіки 40+).

І знову українські пауерліфтери встановили два нових світових рекорди.

Результати змагань:

- Роман Куров (Рівне) – 2 золота,

- Андрій Миронець (Рівне) – 2 золота,

- Микола Ткачук (Рівне) – 2 золота.

Ще 4 золота для збірної приніс харків'янин Сергій Скорік.

Нагадаємо, що 9 жовтня наші атлети також здобули десяток медалей, більшість із яких – золото. І встановили десять рекордів.

У різних вікових та вагових категоріях актив медалей такий:

- Світлана Коробкова (Рівне) – 2 золота,

- Ніна Асєєва (Рівне) – 4 золота,

- Марія Галушко (Сарни) – 2 золота, 1 срібло та 1 бронза.

Загалом за три дні українці здобули 26 золотих нагород.

Сьогодні у фінальних змаганнях боротимуться чоловіки у вагових категоріях до 110 кг, до 125 кг та понад 125 кг.