Борці з Рівного здобули кілька медалей на Всеукраїнському турнірі
Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Л. Гайріяна проходив протягом 19-21 жовтня.
Вихованці ДЮСШ #1 Рівненської міської ради у гідній боротьбі здобули призові медалі:
Срібло:
Якубишин Григорій (82кг);
Бойчук Артур (130кг);
Бронза:
Ціпан Павло (67кг).
Солодчук Владислав (87кг);
Пресслужба Рівненської міської ради
Останні новини:
- У Рівненській обласній клінічній лікарні відкрили виставку фольгових ікон
- Майже шість мільярдів гривень до держбюджету та майже мільярд пільг: підсумки роботи Рівненської митниці
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію
- Фестиваль «Молодий борщ – 2026» відбудеться на Рівненщині