Школярі з різних куточків Рівненської області з’ясовували, хто кращий в автомодельному спорті

22 юних спортсмени з 6 закладів освіти Рівненщини взяли участь в цьогорічних відкритих змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі) на Кубок комунального закладу облради «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти».

У Рівненському ліцеї № 18 зібралися юні техніки з громад Дубна, Здолбунова, Костополя, Рівного, які займаються автомоделюванням в гуртках позашкілля та підліткових клубах.

Як розповів директор Центру національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти Віктор Самчук, змагання відбулися в особисто-командному заліку у класах моделей «Вантажівка» та F-1-24.

– Приємно відзначити, що порівняно з минулим роком зріс рівень підготовки техніки та практичні навички наших юних спортсменів у керуванні моделями. Тому переможців визначити було не так вже й просто, – повідомив Віктор Самчук.

У підсумку трійка призерів змагань цього року виглядає так:

І місце – команда Здолбунівської міської станції юних техніків Здолбунівської міської ради;

ІІ місце – команда позашкільного структурного підрозділу Вербського ліцею Дубенського району;

ІІІ місце – команда комунального закладу «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» Рівненської обласної ради.

Пресслужба Рівненської облради

Останні новини: