У Квасилові відкриють пам’ятну дошку Герою, який віддав життя на війні
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 8 Листопада, 2024 о 07:12
27.03.2026
01:11:36
Сьогодні о 8:50 на фасаді Квасилівського ліцею відбудеться відкриття дошки пам’яті загиблому Герою Віталію Рабчевському.
Віталій Рабчевський все життя прожив у Квасилові. Закінчив місцеву школу, навчався у професійному ліцеї на зварювальника. За тим на нього чекала строкова служба у військово-морських силах. Під час служби був головним електриком на кораблі.
Коли повернувся, одружився. Разом із дружиною виховували сина та донечку.
Вперше війна наздогнала Віталія у 2014 році. Його мобілізували на рік у зону проведення антитерористичної операції. Коли ж повернувся, був упевнений, що цим не закінчиться, що буде війна.
І насправді вже 25 лютого його викликали до військкомату, а за тиждень вирушив на передову…
45-річний старший солдат Віталій Рабчевський загинув 8 серпня на Донецькому напрямку.
Встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України на закладах загальної середньої освіти у Рівненській громаді відбувається відповідно до програми «Рівне – місто Героїв».
Пресслужба Рівнеради
08:36, 26 Березня, 2026
07:58, 26 Березня, 2026
14:43, 25 Березня, 2026