Рівненські громадські організації можуть отримати фінансування молодіжних проєктів
Міністерство молоді та спорту України оголосило конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2025 році.
Пріоритети конкурсу:
– формування у молоді культури підприємництва, професійного та карʼєрного розвитку, стимулювання до відкриття власної справи, адаптації до ринку праці в умовах війни та післявоєнний період;
– сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я та культури безпеки життєдіяльності;
– реінтеграція молоді з тимчасово окупованих територій України, а також адаптація та соціалізація молоді в українському суспільному просторі;
– популяризація волонтерства серед молодих людей.
Конкурсні пропозиції можуть подавати молодіжні та дитячі громадські організації та їх відокремлені підрозділи, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій, зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу, а також відповідають нормам Закону України «Про основні засади молодіжної політики».
Ознайомитися з умовами конкурсу та подати заявку можна за посиланням.
Термін подачі до 23:00 24 січня 2025 року.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України: (044) 246-62-36.
Пресслужба Рівненської ОДА
Останні новини:
- В етнопарку «Ладомирія» відновили автентичний жіночий костюм з Рівненщини
- Інфекційна захворюваність на Рівненщині знизилася на 13% – Рівненська ОВА
- Бізнесу Рівненщини розповіли про зміни в бронюванні працівників: що змінилося
- Здорожчало все, крім одягу: актуальна цінова ситуація в Рівненській області