На фасаді ще одного освітнього закладу Рівного з’явиться пам’ятна дошка Герою, який загинув на війні

Опубліковано:
28 Лютого, 2025 о 07:12
На фасаді ще одного освітнього закладу Рівного з’явиться пам’ятна дошка Герою, який загинув на війні
Фото: Рівнерада

Сьогодні, о 08:50 на фасаді Рівненського ліцею №25 відбудеться відкриття дошки пам’яті загиблому Герою Анатолію Грибу.

Анатолій Гриб народився поблизу Рівного у селі Ставки. Вже життя минуло в обласному центрі – спершу навчався у 25 рівненській школі, а за тим навчався на зварювальника.

Рідні пригадують, що Анатолій мав насправді золоті руки, все, за що б не брався, у нього вдавалося. Працював багато і з задоволенням, присвятив себе будівництву та ремонтам. 

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення – пішов добровольцем в лави ЗСУ. На полігон Анатолій приїхав з чітким розумінням – він снайпер, та й тут склалося інакше. Йому сказали, що він буде бойовим медиком.

46-річний старший бойовий медик, молодший сержант Анатолій Гриб загинув 1 вересня 2022 року на Запорізькому напрямку.

Пресслужба Рівнеради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #герой, #дошка, #новини рівненщини, #новини рівного, #пам'ять, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: