Центри Життєстійкості: де на Рівненщині їх відкрили та чим там можуть допомогти

Опубліковано:
18 Квітня, 2025 о 11:12
Центри Життєстійкості: де на Рівненщині їх відкрили та чим там можуть допомогти
Фото з мережі Інтернет

Під час війни та непрості часи життєвих викликів і невизначеності особливо важливо знати, куди можна звернутися за допомогою. Саме для цього в Україні створено Центри життєстійкості – простори психологічної та соціальної підтримки, що вже працюють у понад 225 громадах по всій країні.

У таких центрах кожен охочий може отримати:

• фахову психологічну допомогу;

• консультації з питань соціальної підтримки;

• участь у групових заходах, спрямованих на відновлення внутрішнього ресурсу;

• підтримку у складних життєвих ситуаціях.

Ці простори безбар’єрні, відкриті для всіх: дітей, дорослих, людей старшого віку, ВПО, ветеранів, родин військовослужбовців.

Рівненщина продовжує лідирувати в Україні та вже відкрила 31 Центр життєстійкості. Вони діють у таких територіальних громадах: Білокриницька, Варковицька, Великомежиріцька, Вирівська, Демидівська, Дубенська, Зарічненська, Каноницька, Млинівська, Немовицька, Олександрійська, Острозька, Рокитнівська та інших.

Незабаром ще один центр відкриється в м. Рівне – його створює релокована Біловодська селищна військова адміністрація з Луганської області.

Детальну інформацію про Центр життєстійкості у вашій громаді можна знайти за посиланням.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #допомога, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #Центр життєстійкості
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: