«Бронзу» на чемпіонаті Європи з волейболу сидячи здобули спортсмени з Рівненщини
Українські збірні повертаються з чемпіонату Європи з волейболу сидячи (дивізіон «А») з бронзовими медалями. Жіноча команда перемогла збірну Словенії з рахунком 3:1, а чоловіча здолала Сербію — 3:0.
Особливої відзнаки удостоїлася спортсменка з Рівного Антоніна Жук — її визнано «Найкращою нападаючою» жіночого чемпіонату. За результатами змагань її включили до символічної збірної Європи.
Змагання проходили у місті Дьор (Угорщина), де за перемогу боролися кращі 12 чоловічих і 9 жіночих команд Європи. Чемпіонат став відбірковим етапом до чемпіонату світу 2026 року, який відбудеться в китайському місті Ханчжоу — ліцензії отримали по три кращі команди серед чоловіків та жінок.
До складу національних збірних України увійшли чотири представники Рівненщини та Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» обласної ради: Антоніна Жук, Андрій Сікальський, Юрій Ковальчук і Назар Тимочко. Тренує атлетів Олександр Шевчук.
За матеріалами Рівненської облради
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України