Корецька обласна лікарня відтепер із новою керівницею
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 22 Серпня, 2025 о 09:12
18.06.2026
02:18:33
Виконувати обов’язки директора Корецької обласної лікарні відновного лікування буде головна медична сестра закладу Людмила Романішина-Лановська.
Контракт із попереднім директором Анатолієм Миронцем, який очолював лікарню з 2001 року, завершився.
За словами голови обласної ради Андрія Карауша, медичному закладу потрібен новий етап розвитку, тому лікарня потребує змін.
Сьогодні лікарня співпрацює з НСЗУ за трьома пакетами реабілітаційних послуг – стаціонарною, амбулаторною та дитячою. Це важливий напрям для пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, який вимагає відповідального управління.
За повідомленням Рівненської облради
22:09, 17 Червня, 2026
09:12, 17 Червня, 2026
11:12, 16 Червня, 2026