Рівне в десятці міст, які найбільше закупили дронів у 2024 році
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 8 Вересня, 2025 о 09:12
12.06.2026
11:27:01
Дані про суми укладених договорів міських рад та підпорядкованих їм структур на закупівлі безпілотних літальних апаратів узято у Prozorro з BI Prozoro.
Команда DOZORRO TI Ukraine стежить за закупівлями безпілотників у Prozorro. Зокрема досліджує, як змінюються тенденції у закупівлях безпілотників для потреб ЗСУ місцевими громадами.
Уже третій рік проєкт аналізує закупівлі за конкретним кодом їхньої класифікації і релевантними ключовими словами (дрон, квадрокоптер, fpv, БпЛА). У вибірку не потрапляють лоти, які не містять інформації про суму контрактів та предмет закупівлі (в яких прихована чутлива інформація) — власне закриті оборонні закупівлі, які і становлять більшість витрат держави на БпЛА.
Тож, за інформацією сайту наше місто спрямувало у 2024 році 176 мільйонів гривень на придбання дронів для потреб Сил оборони.
За матеріалами Рівненської міської ради
11:12, 11 Червня, 2026
23:44, 10 Червня, 2026
15:12, 10 Червня, 2026