Блокада: новий етап
Фото з відкритих джерел

 

Про це на прес-конференції в Києві заявив другий командир батальйону “Донбас”, координатор “Штабу блокади торгівлі з окупантами” Анатолій Виногородський.

 

Ми даємо два тижні всім вкладникам “Сбербанка России” на те, щоб вони вилучили звідти кошти, – заявив він.

 

Виногородський наголосив, що якщо влада України не заборонить діяльність російського банку в Україні, то блокувальники самотужки закриють всі відділення фінустанови на всій території країни.

 

До речі, не “Сбєрбанком” єдиним – ультиматум отримала й українська влада. Блокувальники Донбасу вимагають від влади до 2 квітня укласти договори про постачання вугілля з інших країн, крім Росії. В іншому випадку активісти пригрозили перекрити всі залізничні сполучення з РФ.

 

Активісти вимагають від уряду підписати договори про постачання вугілля з країнами, які не ведуть військові дії з Україною.

 

http://24tv.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.