Чергове ДТП за участі нетверезого водія

Опубліковано:
12 Грудня, 2016 о 16:20
Чергове ДТП за участі нетверезого водія
Фото з відкритих джерел

27-річний водій, заїжджаючи на перехрестя з круговим рухом не впорався з керуванням та наїхав на перешкоду, а саме – кільце. Тест на алкоголь показав результат – 1,63 проміле. Інспектори склали на винуватця пригоди протокол за ст.124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та за ст.130 КУпАП (керування у стані сп’яніння).

 

Всього упродовж вихідних патрульні зафіксували 7 ДТП без потерпілих, 1 водій зник з місця пригоди, 2 водіїв домовились оформити пригоду по європротоколу, 5 водіїв керували транспортними засобами в стані сп’яніння.

 

Управління патрульної поліції міста Рівного вкотре нагадує водіям в жодному разі не сідати за кермо напідпитку, не наражати себе на небезпеку та шанувати життя інших учасників дорожнього руху.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: