Невдоволених Хомком більше, аніж задоволених

06.05.2016 08:42   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Сачевчич

Такий висновок зробила соціологічна група «Рейтинг», провівши опитування від Міжнародного республіканського інституту.

Працювали соціологи у всіх містах України. Запитували мешканців, наскільки вони задоволені складом міської ради та роботою міського голови.

У Рівному 11% відповіли, що задоволені роботою Володимира Хомка. 31% — що «швидше задоволені», 24% — що «швидше незадоволені», 15% — що «зовсім незадоволені». 4% рівнян зізналися, що нічого не знають про роботу міського голови, а 15% було важко відповісти.

Найбільше люблять міського голову, згідно з даними опитування, у Хмельницькому (19% задоволених його роботою) та Харкові (18%). У Тернополі ж відсоток тих, хто «задоволений» і «швидше задоволений» міським головою, найвищий в країні — 65%.

Найменше люблять голів в Ужгороді, Чернігові та Кіровограді — тільки 1% опитаних відповіли, що задоволені роботою міського голови. Хоча найбільше «зовсім незадоволених» у Полтаві — 31%. Міський голова Рівного у рейтингу, таким чином, займає середню позицію.

«Рейтинг» провів по 800 інтерв'ю у кожному місті. Цільова аудиторія — постійні жителі України віком від 18 років, повідомляє «RvNews».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews