Новий пленарний тиждень народні депутати розпочали з ухвалення євроінтеграційного законопроекту

Новий пленарний тиждень народні депутати ВРУ🇺🇦 розпочали з ухвалення у першому читанні євроінтеграційного законопроекту №15172

Опубліковано:
30 Червня, 2026 о 19:37
Народний депутат України Роман Іванісов, член антикорупційного Комітету ВР
Народний депутат України Роман Іванісов, член антикорупційного Комітету ВР

Новий пленарний тиждень народні депутати ВРУ🇺🇦 розпочали з ухвалення у першому читанні євроінтеграційного законопроекту №15172 про сек’юритизацію та облігації з покриттям, яким вносяться суттєві зміни до механізму фінансування банківського сектору.

Про це повідомив народний депутат від Рівненщини Роман Іванісов (на фото).

Народний депутат України Роман Іванісов, член антикорупційного Комітету ВР
Народний депутат України Роман Іванісов, член антикорупційного Комітету ВР

Також за основу сьогодні прийнято законопроекти:
№13435 – про оцінку майна;
№15122 – про корпоратизацію Державного підприємства «Східний гірничо- збагачувальний комбінат» (підприємство є єдиним в країні виробником урану, прийняття законопроекту дозволить вивести його з боргів за рахунок міжнародних інвестицій та налагодити роботу у форматі Акціонерного товариства).

“У цілому ухвалили законопроект №13204-1 про державне регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. Вирощування і продаж екологічної продукції відтепер відбуватиметься відповідно до стандартів ЄС, також вводиться суворий контроль за маркуванням «органік» на всіх видах продукції”, – зазначив Роман Іванісов.

Також увійшли в розгляд у другому читанні законопроекту №12384 про стимулювання економічного розвитку галузі рибного господарства.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #ВР, #Іванісов, #народний депутат
Статті
Інтерв'ю
Мар"яна Рева
12:34, 25 Червня, 2026

Бути донором крові – це не подвиг, а обов’язок, – Мар‘яна Рева

Блоги
ТОП новини рівненщини: