ОСББ Рівненщини ремонтують дах за кошти іноземних донорів

10.12.2015 08:41   Джерело: www.0362.ua
Опубліковано : Семен Палій

Адже вони взяли участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Так, ОСББ «Степанська, 2», «Скляне», «Молодіжний, «Центральне» за кошти міжнародних донорів реконструюють покрівлі на свої будинках. Водночас ОСББ «Фабрична-2» та «Кільцеве» утеплюють фасади багатоповерхівок.

Загалом на реалізацію мікропроектів витратять понад 3 мільйони триста тисяч гривень. Половина з них – це європейські кошти, а 45 відсотків грошей надійде із бюджету Костополя. П’ять відсотків від вартості проекту сплатять самі ж мешканці будинків.

«Костопільські ОСББ планують завершити утеплення своїх багатоповерхівок до кінця року. Їм це вдасться зробити завдяки участі у проекті МРГ, який орієнтований на розвиток села та міста. Щодо муніципального напрямку, то це реалізація 17 проектів у Костополі та Дубно і, в першу чергу, це стосується підтримки ОСББ та впровадження енергоощадних проектів», - розповів координатор обласного ресурсного центру МРГ Петро Вахнюк.

Разом з тим, нагадаємо, МРГ має інший напрямок реалізації – це покращення сільської інфраструктури. Зокрема, упродовж реалізації третьої фази проекту на Рівненщині планується здійснити 32 мікропроекти у восьми районах області, з яких цьогоріч планують закінчити 28. Загалом кожен проект отримає кошти від ЄС/ПРООН в сумі по 10 тисяч доларів. Із обласного бюджету на співфінансування спрямували півмільйона гривень.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: www.0362.ua