Днями в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького відбувся 24-й випуск.


64 юнаки завершили навчання в цьому закладі та отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Четверо випускників – Владислав Тоненчук, Микита Дацюк, Микола Марчук та Володимир Хайчевський закінчили навчання з відзнакою.



До урочистого моменту в житті молодих людей долучилися батьки ліцеїстів, їхні педагоги, партнери закладу.
За матеріалами Рівненської облради
Джерело: Новини РівненщиниТеги: #випуск, #військові, #ліцей