Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
Днями в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького відбувся 24-й випуск.
64 юнаки завершили навчання в цьому закладі та отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Четверо випускників – Владислав Тоненчук, Микита Дацюк, Микола Марчук та Володимир Хайчевський закінчили навчання з відзнакою.
До урочистого моменту в житті молодих людей долучилися батьки ліцеїстів, їхні педагоги, партнери закладу.
За матеріалами Рівненської облради
Останні новини:
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Ще двох Героїв утратила Рівненщина: сьогодні їх проведуть в останню дорогу
- На Рівненщині стартує проєкт «Зростаємо разом: соціальне підприємництво як інструмент жіночого лідерства Дубенщини»
- МРТ органів малого тазу: коли обстеження допомагає виявити приховані патології