Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі

Днями в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького відбувся 24-й випуск.

64 юнаки завершили навчання в цьому закладі та отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Четверо випускників – Владислав Тоненчук, Микита Дацюк, Микола Марчук та Володимир Хайчевський закінчили навчання з відзнакою.

До урочистого моменту в житті молодих людей долучилися батьки ліцеїстів, їхні педагоги, партнери закладу.

За матеріалами Рівненської облради

Останні новини: