Рівненські ветерани та родини воїнів вирушили на оздоровлення в Албанію
Перша група з Рівненщини поїхала на оздоровлення до Албанії
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 6 Травня, 2026 о 09:12
25.06.2026
13:17:46
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
«Поїздка стала результатом низки зустрічей з албанською стороною, і, зокрема, Почесним Консулом Шахіном Омаровим. Відпочинок триватиме тиждень. Після цього до Албанії вирушать нові групи. Дякую нашим албанським друзям за таку можливість. Стосунки з цією країною будемо розвивати й надалі. Зараз працюємо над підготовкою угоди про співробітництво між Рівненщиною та містом Саранда», – зазначив очільник області.
За повідомленням Рівненської ОДА
13:12, 25 Червня, 2026
12:34, 25 Червня, 2026
12:19, 25 Червня, 2026