Рух «Справедливість» і партія «Патріот» об’єднали свої сили

10 000 громадських активістів руху «Справедливість» та 807 громадських організацій у складі партії «Патріот» підписали сьогодні Меморандум про співпрацю та збереження української державності.

20.04.2017 22:25   Джерело: http://www.spravedlyvist.com.ua
Опубліковано : Людмила Марчук

«Наша політична пропозиція — об’єднатися та спільно рухатися вперед. Ми знаємо, як діяти чесно і патріотично. Ставати разом — означає ставати сильнішими. Розпорошеність — це не про нас», — зауважив лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

 

На його переконання, організація з такою назвою, як «Патріот» продовжує традиції українського визвольного руху, а її очільник — Микола Голомша «мій добрий побратим вже багато років», — підкреслив В. Наливайченко.

 

Микола Голомша підкреслив, що патріоти визначилися із лідером. «Рух об’єднання патріотичних сил розпочався 9 березня, у День народження Т.Шевченка», — нагадав він усім присутнім.

 

Валентин Наливайченко та Микола  Голомша підтвердили спільне прагнення очистити Україну від корупції, жити за Конституцією та готовність до об’єднання з громадськими патріотичними організаціями.

 

Валентин Наливайченко також поспілкувався з простими людьми, які прийшли висловити свою підтримку патріотичним організаціям.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: http://www.spravedlyvist.com.ua   588
Загрузка...