США здійснили ракетний удар по авіабазі в Сирії
- Опубліковано: Людмила Марчук
- —
- 7 Квітня, 2017 о 15:23
13.03.2026
08:35:46
Американські військові завдали удару крилатими ракетами за наказом президента США Дональда Трампа по військовій базі урядових військ в Сирії, в районі провінції Хомс.
Про це повідомляє Reuters. Як зазначається, близько 50 ракет були випущені з кораблів ВМС США в Середземному морі. Мішень була визначена в якості авіабази в Хомсі.
Повідомляється, що ракетний удар є відповіддю на хімічну атаку в сирійській провінції Ідліб. Так, всі ракети Tomahawk були випущені з однієї єдиної мети. Мова йде про аеродром в провінції Хомс, з якого, за даними американської розвідки, була розпочата передбачувана хіматака.
За повідомленням AFP, сирійське державне телебачення назвало удар “актом агресії”.
Нагадаємо, за даними Міжнародного надзвичайного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), в результаті хімічної атаки в сирійському місті Ідліб загинули щонайменше 27 дітей.
Очікується, що кількість постраждалих буде зростати. 4 квітня в сирійській провінції Ідліб була здійснена хімічна атака, в результаті якої загинули щонайменше 100 осіб.
08:13, 13 Березня, 2026
06:58, 13 Березня, 2026
06:39, 13 Березня, 2026