У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини
Уряд спрямував нашій області 40,6 млн грн освітньої субвенції
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 26 Червня, 2026 о 13:12
26.06.2026
14:18:39
Діти з 9 громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших ліцеях. Уряд спрямував нашій області 40,6 млн грн освітньої субвенції.
Кошти використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю обладнання, мультимедійної техніки, меблів.
Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, фінансування отримають: Вирівський, Здовбицький та Демидівський ліцеї, Зарічненський ліцей №1, Радивилівський ліцей №2, Костопільський ліцей №3, Володимирецький ліцей «Колегіум», Березнівський ліцей №3 , Острозький ліцей №1.
За повідомленням РівнеОДА
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026