У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини
Діти з 9 громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших ліцеях. Уряд спрямував нашій області 40,6 млн грн освітньої субвенції.
Кошти використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю обладнання, мультимедійної техніки, меблів.
Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, фінансування отримають: Вирівський, Здовбицький та Демидівський ліцеї, Зарічненський ліцей №1, Радивилівський ліцей №2, Костопільський ліцей №3, Володимирецький ліцей «Колегіум», Березнівський ліцей №3 , Острозький ліцей №1.
За повідомленням РівнеОДА
Останні новини:
- У Рівненській області будують нову систему профорієнтації для школярів
- Вилучили 7027 літрів дизельного пального: у Рівному припинили діяльність нелегальної АЗС
- Випускники Луганського медуніверситету виголосили лікарську клятву
- Ще одна пам’ятна дошка полеглому на війні Герою з’явиться на фасаді школи в Рівному