У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини

Діти з 9 громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших ліцеях. Уряд спрямував нашій області 40,6 млн грн освітньої субвенції. 

Кошти використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю обладнання, мультимедійної техніки, меблів.

Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, фінансування отримають: Вирівський, Здовбицький та Демидівський ліцеї, Зарічненський ліцей №1, Радивилівський ліцей №2,  Костопільський ліцей №3, Володимирецький ліцей «Колегіум»,  Березнівський ліцей №3 , Острозький ліцей №1.

За повідомленням РівнеОДА

Останні новини: