У Рівному обстріляли управління патрульної поліції (+ ФОТО)
- Опубліковано: Юліана Медічі
- —
- 20 Березня, 2017 о 10:35
13.03.2026
16:49:39
Поліцейські встановили, що вибух на території адміністративного приміщення патрульної поліції відбувся у результаті дії пострілу з протитанкового гранатомету. Під час огляду місця події правоохоронці виявили тубус від РПГ-22. Приміщення пошкодженого гаражного боксу було переобладнане під тренажерний зал, під час вибуху там нікого не було.

За фактом хуліганства, вчиненого із застосуванням вогнепальної зброї розпочато досудове розслідування за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України. З метою затримання зловмисників в області введено план «Перехоплення» та посилено заходи із забезпечення публічної безпеки та порядку.

Правоохоронці закликають громадян бути пильними, зберігати спокій та з розумінням віднестися до заходів, які наразі проводяться поліцейськими задля затримання зловмисників.
08:13, 13 Березня, 2026
06:58, 13 Березня, 2026
06:39, 13 Березня, 2026