У Рівному п`ятирічна дитина померла через недбалість лікарів?

09.11.2015 09:46   Джерело: vse.rv.ua
Опубліковано : Семен Палій

У Рівному батьки втратили дитину під час лікування в медичному закладі. 5-річний Миколка помер у батька на руках в палаті. Дитину шпиталізували в обласну лікарю вночі з підозрою на апендицит, через кілька годин його серце зупинилося. Рідні вважають, що медики вчасно не відреагували, тому сталася біда. Керівництво закладу обіцяє провести службову перевірку трагічної події. Про це повідомляє "Сфера-ТВ".

Миколі Антонюку було 5 років. Він був енергійним хлопчиком. Мав старшого братика та трьохмісячну сестричку. Напередодні біди дитина бавилася на дворі, раптом  їй стале зле, нудота, висока температура. Батьки спершу думали минеться, дали дитині активоване вугілля. Але препарат не допоміг. Близько першої ночі до хлопчика приїхала швидка. 

 

Медики проаналізували скарги дитини та вирішили,  що це симптоми апендициту. Головний лікар закладу повідомив, що дитині невдовзі після поступлення зробили жарознижуючу ін’єкцію та готували перевезти у відділення планової хірургії, де надають допомогу, в тому числі і при апендициті.

У профільному відділенні хлопчика оформили з батьком в палату. Тут вони пробули до ранку. Близько о пів на восьму дитина  померла у тата на руках. Тато з бабусею, які все бачили та слідкували за діями  медиків, переконують, що  дитині не давали жодних препаратів, при цьому від температури його тіло горіло.  Пам’ятають рідні  останні слова хлопчика: він хотів дуже пити, але медичний персонал відділення заборонив давати воду.

Уже після того, як серце Миколки зупинилося, йому зробили  ін’єкцію, розказує батько та було вже пізно. Хлопчик синів на очах. Дитину забрали в реанімацію, хоча вже всім було відомо, що Миколу вже не врятувати. У відділенні інтенсивної терарії, за словами рідних, його тримали кілька годин.   

Батьки покійного хлопчика, разом з іншими двома дітьми, проживають у невеликій квартирі у рівненській багатоповерхівці. Тут все нагадує про Миколку. Улюблені іграшки, фотографії. В середу його поховали на місцевому кладовищі. Згорьовані матір з батьком вважають, що лікарі не доклали можливих зусиль, аби врятувати їхнього сина. І хочуть покарати винних. 

Завідуючий відділенням планової хірургії, який і приймав цього хлопчика у той день, офіційно прокоментувати трагічний випадок на камеру поки відмовився, посилаючись на пригнічений психологічний стан. При цьому пообіцяв озвучити свою позицію згодом. 

Попередні висновки судово-медичної експертизи показали, що дитя загинуло через гостре інфекційне захворювання. Лікарі вважають, що найвірогідніше це міг бути грип. Але говорити остаточно не беруться.  Передбачено провести ще кілька досліджень. 

Лікарі висловлюють співчуття родині та обіцяють перевірити, чи була тут  помилка медиків або ж невиконання належним чином своїх обов’язків.  За фактом трагічного інциденту у відділенні проводять службове розслідування. 

У міському відділку міліції повідомили, що не мають реєстрації цього летального випадку в обласній лікарні, хоча медичні заклади мають повідомляти про усі загибелі людей. Родичі у глибокому відчаї через втрату середнього сина Миколки. Кажуть, що будуть звертатися в усі інстанції, аби  покарати медиків, які не виконують своїх прямих обов’язків.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: vse.rv.ua