Восени до війська призвуть 380 юнаків з Рівненщини

28.09.2015 09:11   Джерело: Рівне1
Опубліковано : Новини Рівненщини

Призовна кампанія «Весна-2015» пройшла на належному рівні. У квітні-червні Рівненський ОВК призвав 600 осіб, що становить 100% від плану.Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації, голова обласної призовної комісії Юрій Приварський під час інструктивно-методичного збору щодо проведення призову на військову службу.

 

Підсумки весняної призовної кампанії, а також завдання на призов «Осінь-2015» обговорили з керівниками районних комісаріатів Рівненської області.

 

Як позитив, Юрій Приварський відзначив якісне проведення медичного обстеження призовників. Так, 86% юнаків, які пройшли огляд, визнані придатними до військової служби. Зменшилась кількість чоловіків, які отримали відстрочку на лікування. Знижується також число непридатних до служби в ЗСУ.

 

«Загалом найефективніше під час кампанії «Весна-2015» спрацювали призовні комісії у Здолбунівському, Гощанському та Костопільському районах, - доповів обласний військовий комісар Михайло Твердохліб. – Завдяки ефективній роботі комісій, Рівненщина – одна з кращих областей по якості виконання планового завдання».

 

Окремо голова обласної призовної комісії подякував тим керівника РДА, котрі приділяли належну увагу проведенню призовної кампанії та допомагали у технічному забезпеченні комісій.

 

За підсумками весняного призову Юрій Приварський поставив завдання щодо проведення належної кампанії «Осінь – 2015», відповідно до якої призову в Рівненській області підлягає 380 юнаків.

 

Так, осінній призов на строкову службу починається з 1 жовтня і триватиме до 30 листопада. На строкову службу в 2015 році призиватимуть осіб віком від 20 до 27 років. Служба в армії триватиме півтора року.

 

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Рівне1