Фото підлітків, які втекли з дому

22.06.2017 13:05   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Анастасія та Станіслав Червоних брат та сестра. Сьогодні вранці вони пішли з дому і не повернулися. Проживають підлітки в селі Симонів, це Гощанський район. 

Анастасія одягнена у сині джинси, чорні кросівки з білою платформою. Худорлявої тілобудови, волосся світло-русяве.

Станіслав одягнений у червону футболку, сині джинсові шорти. Має коротке русяве волосся, худорлявої тілобудови. Є інформація, що підлітки поїхали у Рівне. 

Громадян, яким відома будь-яка інформація про безвісти зниклих неповнолітніх, просимо повідомити за номерами телефонів 067-701-88-72 або 102.

 

 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews