Засудженим провели безкоштовне тестування на ВІЛ

01.08.2017 23:55   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

З метою профілактики та боротьби із інфекційними захворюваннями 1 серпня засуджені, що перебувають на обліку Рівненському міськрайонному відділі з питань пробації за власним бажанням мали змогу пройти безкоштовне швидке тестування на ВІЛ/СНІД.

Ця акція проходила в межах угоди про спеціальну діяльність між Рівненським міськрайонним відділом з питань пробації та Благодійною організацією "Мережа 100 відсотків життя Рівне".

- Значна частина наших підоблікових становлять групу ризику зараження інфекційними захворюваннями та ВІЛ/СНІД. Це й особи, що ведуть бродячий спосіб життя, й нарко- та алкозалежні. Основним завданням пробації є спонукати правопорушника змінити свій світогляд, таким чином сприяючи зниженню ризику вчинення нам повторного злочину. Одним із способів досягти цього – це пропаганда ведення здорового способу життя. розповідає начальник Рівненського міськрайонного відділу з питань пробації Надія Трусік.

Відразу по проходженню тесту особам, що виявили бажання перевірити власне здоров'я, працівники Благодійної організації "Мережа 100 відсотків життя Рівне" провели роз'яснювальну бесіду про методи профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІД.

Інформацію та фото надано фахівцем відділу Оксаною Богинською


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews