29 липня на Рівненщині відбувся Перший Український мисливський форум

02.08.2017 15:34   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Форум відбувся на базі мисливсько-спортивного клубу «Сокіл» в селі Суськ  Костопільського району. Його учасниками стали мисливці, собаководи, стрільці, єгері та всі небайдужі до полювання чоловіки.

В офіційній частині форуму провідні фахівці та лектори активно обговорили сучасний стан організації та ведення мисливського господарства України.  Особливу увагу приділили іноземному туризму. Про це поівідомляє прес-служба МСК "Сокіл".

null
Фото МСК "Сокіл"

Головний мисливствознавець МСК “Сокіл” Роман Ступчук поділився досвідом організації полювання для іноземних туристів із Німеччини, Швеції, Канади та Китаю. Вітальне слово виголосив гість із Швеції Йохан Дунбек, який відмітив хороший рівень організації мисливства в МСК “Сокіл” та розповів про плани впровадити в Україні полювання із собаками породи і також виявилась цікавою для багатьох присутніх.

«Захід такого рівня і спрямування дуже необхідний, – зазначив начальник управління мисливського господарства та полювання Державного агентства лісових ресурсів Іван Шеремет, – адже він згуртовує однодумців навколо спільної мети збереження балансу співіснування тваринного світу і людини».

Під час форуму було піднято чимало актуальних проблем, що стосуються законодавства та регулювання мисливської галузі. Спікери зазначили, що Україні варто брати приклад із сусідніх держав, де подібні форуми проходять дуже часто і це сприяє розвитку мисливства, етики полювання та охорони тварин.

null
Фото МСК "Сокіл"

Корисним доповненням до офіційної частини форуму стала виставка. Свої товари та послуги презентували фірми із Херсона, Києва, Харкова, Луцька  і, звісно, Рівненщини. Мисливці змогли відвідати виставкові альтанки ТМ “Тахо”, ТМ “Волмас”, Магазину “Мисливець”  та ще багатьох учасників.

null
Фото МСК "Сокіл"

Крім офіційної частини, організатори влаштували для гостей мега-шоу. Багатоборства єгерських команд, виступ кінноспортивної школи, презентація мисливських собак, пейнтбольні баталії, змагання стрільців на «Кубок Сокола», драйвовий автозабіг по бездоріжжю  від автоклубу “4х4” – все це та багато інших дійств не залишили байдужими жодного з глядачів. Кожен знайшов собі заняття до душі, адже гості могли  стріляти на стендах, їздити верхи на конях або в кареті, їсти смачні страви з дичини та слухати гарну музику у виконанні гуртів “Нон Стоп” та “ПатіФон”.

null
Фото МСК "Сокіл"

Родзинкою вечора став святковий розіграш призів від партнерів форуму  ТМ «Тахо», ТМ «Волмас», магазину «Мисливець» та нагородження переможців змагань. Всі були надзвичайно задоволені кількістю та якістю призів, адже партнери форуму ретельно підійшли до вибору подарунків.

null
Фото МСК "Сокіл"

 

null
null
Фото МСК "Сокіл"
null
Фото МСК "Сокіл"
null
Фото МСК "Сокіл"

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews