Які фото не варто виставляти в соціальних мережах

13.08.2017 17:36   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Соціальні мережі вже давно стали невід'ємною частиною життя більшості інтернет-користувачів. Однак у зв'язку з цим почастішали випадки шахрайства, безпосередньо пов'язані з тим, що люди викладають в соцмережах. Район.Острог, посилаючись на Zaknews дає суттєві поради, якими фото не варто ділитися в інтернеті, аби ви не стати жертвою спритників.

Квитки на літак

Якби не хотілося повихвалятися майбутньою подорожжю, не варто викладати фото своїх квитків на потяг чи літак. Через номер броні чи штрихкод зловмисники можуть отримати дані про маршрут, документи та навіть кілька цифр банківської картки.

Квитки/перепустки на будь-які заходи

Якщо ви вирішили поділитися фото квитків на концерт улюбленого гурту, фестиваль чи які-небудь змагання, краще розкажіть про це друзям під час зустрічі. Якщо на квитках є унікальний штрих-код, то шахраї можуть відвідати захід замість вас.

Банківські карти

Кількох фото банківської картки достатньо для шахраїв, щоб на рахунку зникли гроші. Тому ніколи не показуйте у соцмережаї фото, на яких помітні ваші реквізити. Також не варто зберігати зображення із карткою на телефоні, бо у випадку крадіжки злодії отримають не лише гаджет.

Документи

Небезпечною є і публікація світлин документів, які засвідчують особу. Шахраї можуть діяти від вашого імені, щоб взяти кредит чи навіть зареєструвати фіктивну установу.

Неперевірені скріншоти

Не публікуйте знімки екрану поки не перевірите, що на ньому не помітно ваш пароль у соцмережах чи якусь важливу інформацію.

Фото, які допоможуть вас "зламати"

Ідеться не тільки про фото, а й про підписи до них. Річ у тім, що фрази типу "Ось мій перший кіт на прізвисько Пухнастик", або "Оце моя матінка, яка ще тоді мала прізвище Бараболько", або ж "Над прірвою у житі" Селінджера - моя улюблена книга", можуть допомогти шахраям отримати доступ до ваших соцмереж та пошти.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews