У Рівному засідання архітектурно-містобудівної ради пройшло результативно

23.08.2017 00:15   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

22 серпня відбулося друге засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, склад якої оновлений на підставі розпорядженням міського голови від 03 липня 2017 року.

За результатами проведеного засідання прийняті такі рішення:

1. Погоджено завдання на розроблення історико-архітектурного опорного плану міста Рівного.
2. Перелік нововиявлених об'єктів, розташованих на території міста Рівного для визначення їх як нововиявлених об'єктів культурної спадщини та подальшого розроблення облікової документації направити на розгляд консультативно-дорадчої ради при Рівненській обласній державній адміністрації. 
3. Рекомендувати Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради вирішити питання розроблення детального плану забудови території в районі вулиць Курчатова, Студентської та Чорновола.
4. Рекомендувати Управлінню містобудуванню та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради внести доповнення до персонального складу архітектурно - містобудівної ради згідно з пропозицією викладеною в листі Рівненської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України від 21 серпня 2017 року №15.

Заступник міського голови Віталій Герман на своїй сторінці у Фейсбуці подякував усьому складу містобудівної ради за активну участь, компетентність та бажання працювати конструктивно. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   354