У Рівному зросли показники забруднення повітря

23.08.2017 21:39   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Рівненський обласний центр з гідрометеорології веде постійне спостереження за станом забруднення навколишнього природного середовища. Фахівці кажуть, що показники невтішні.

За підсумками проведених аналізів проб повітря за період січень-липень 2017 року серед 11 основних інгредієнтів, які визначаються у всіх спостережних районах міста найбільше зафіксовано перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) фтористого водню, фенолу та сірководню, менше – хлористого водню, діоксиду азоту та пилу.

Найвищі рівні концентрацій забруднювальних речовин та найбільша частота перевищень ГДК зафіксовані на стаціонарному посту  ПЗС №4, що розміщений по вул. Академіка Грушевського, в районі житлового масиву, неподалік автостанція «Чайка», промислові підприємства  та  інтенсивний рух автотранспорту.

На другому місці за станом забруднення атмосферного повітря знаходиться ПСЗ №5, який розташований на вул. Млинівська, район Луцького кільця, поблизу житлового масиву та промислових  підприємств хімічної та машинобудівної галузі, з інтенсивним рухом вантажного автомобільного транспорту.

За результатами проведених аналізів, найближчими до нормативних значень є показники концентрацій забруднювальних речовин проб повітря, що відібрані на посту ПСЗ №1 по вул. Небесної сотні. Район залізничного вокзалу характеризується і меншою частотою перевищень гранично допустимих концентрацій.

Рівень забруднення атмосферного повітря за індексом забруднення атмосфери у першому півріччі 2017 року дещо збільшився порівняно з минулим роком і становив 7,8 проти 6,7. Відмічається незначне збільшення середньомісячних концентрацій по пилу, діоксиду та оксиду азоту.

За матеріалами Рівненського обласного центру з гідрометеорології.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews