На Рівненщині створена нова ОТГ – Малолюбашанська

23.08.2017 23:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

У серпні Рівненська облдержадміністрація затвердила висновки щодо відповідності проектів рішень трьох сільських рад Костопільського району "Про добровільне об’єднання територіальних громад". Вже 11 серпня Малолюбашанською, Мащанською та Мирненською сільськими радами були прийняті остаточні рішення про об'єднання в Малолюбашанську об’єднану територіальну громаду із центром у селі Мала Любаша. Нова територіальна громада налічуватиме понад 5700 мешканців. Про це повідомляє прес-служба Проекту Пульс USAID Рівненського Регіонального відділення АМУ.

Таким чином, у Костопільському районі створено вже третю ОТГ, яка об’єднала одинадцять сіл. До Мирненської сільської ради входять села – Данчиміст, Мирне, Моквин, Тихе; до Мащанської сільської ради села – Глажева, Кам’яна Гора, Маща, Новий Берестовець; до Малолюбашанської сільської ради – села Мала Любаша, Борщівка, Лісопіль.

Нині новостворена Малолюбашанська ОТГ очікує чергового засідання ЦВК та призначення перших місцевих виборів голови та депутатів в громаді. Наймовірніше вибори відбудуться у грудні цього року.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews