На території Рівненської ОДА розклали автомобільні шини
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 7 Вересня, 2017 о 16:43
25.06.2026
13:16:13
У Рівному на території Обласної державної адміністрації розклали шини. Таким чином активісти вирішили підтримати акцію, яка уже другий день поспіль проходить у столиці України.
Водії з іноземними номерами зібралися під будівлею Верховної Ради, аби донести до влади головні вимоги щодо легалізації автомобілів з європейськими номерами. Серед основних вимог – доступне розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.
Дата припинення акції не повідомляється, проте активісти налаштовані рішуче.
За матеріалами прес-служби РОДА.
13:12, 25 Червня, 2026
12:34, 25 Червня, 2026
12:19, 25 Червня, 2026