Бурштинова спокуса: з мотопомпою піймали працівника природного заповідника

11.09.2017 13:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Поки лісівники – працівники заповідника з Рівненщини намагаються пробитися в зону видобутку бурштину, щоб закопати траншеї на місці варварського видобутку бурштину та воюють зі старателями, то натомість інші (а такі знаходяться) тихенько й собі перетворюються в старателів.

null
Фото Північ-інфо

В Олевському районі працівники Департаменту захисту економіки «на гарячому» застали працівника природного заповідника, який орудував мотопомпою у зоні, яку мав обов’язок захищати від подібних варварів. Про цей випадок поінформувало джерело – Північ-інфо.

null
Фото Північ-інфо

Рейдова группа, перевіряючи лісові масиви заповідника, почула звук працюючої мотопомпи. Коли поїхали на звук, то на місці застали чоловіка, який розмивав ґрунт та орудував металевими штирями й сачками.

null
Фото Північ-інфо

Як з’ясувалося, цей 29-річний старатель є працівником природного заповідника. У чоловіка вилучили мотопомпу, пожежні рукави та інший інвентар, інформує ГУНП Житомирської області.

null
Фото Північ-інфо

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   730